Cyrograf, czyli pakt z diabłem

Jak podpisać cyrograf z diabłem?

 

Warunki zawarte w cyrografie mogą być dowolne – wszystko zależy od tego, na co przystaną i zgodzą się obie strony. Istnieje jednak zależność, która jest obowiązująca niezależnie od tego czy została wspomniana – dusza osoby podpisującej cyrograf z demonem po śmierci przymusowo zostaje wysłana do piekła i powstaje jako kolejny demon na podobieństwo tego, który przyczynił się do stworzenia go. Ilość możliwych cyrografów jest nieograniczona dla demona, człowiek podpisuje tylko jeden.

 

Szeroko rozumiane powodzenie – przede wszystkim szczęście w związkach i bogactwo finansowe. Powodzenie u płci przeciwnej umacnia nasze poczucie kobiecości lub męskości, a finansowe sukcesy dają nam poczucie życiowego bezpieczeństwa. To dwie podstawowe potrzeby. Aby odnaleźć szczęście w życiu, powinieneś zacząć od spełnienia swoich marzeń już teraz. Nie czekaj już dłużej i nie zwlekaj. Takie postępowanie spowoduje, że dni zmienią się w tygodnie, one w miesiące, a następnie lata. Jeśli chcesz coś zrobić, to po prostu zrób to!

 

Możesz być najuboższym, najsłabszym, i najgrzeszniejszym spośród ludzi, ale jeśli masz miłość, możesz żyć. Możesz być trochę przygnębiony/a zawodem, niepowodzeniem, chorobą, jeśli masz miłość, możesz się ostać. Możesz nie posiadać nawet wielkiego domu, tylko skromny dach nad głową, jeśli masz miłość – wszędzie jesteś u siebie. Możesz nie mieć żadnej posiadłości, ani konta w banku, jeśli masz miłość, jesteś bardzo bogaty. Ludzie chcieliby być zdrowi, bogaci, chcieliby długo żyć i cieszyć się swoją miłością oraz potomstwem. Niestety nieszczęścia, jakie spadają na rodzaj ludzki, przerywają często nici szczęścia, jakie próbuje zbudować sobie prawie każdy człowiek.

Poszukiwanie szczęścia w życiu powinno stać się Twoim priorytetem już od młodych lat. Jeśli bowiem nie będziesz czuć się szczęśliwą osobą, Twoje życie może stać się koszmarem. Musisz więc zadbać koniecznie o to, aby zmienić ten stan rzeczy! Zmień wszystko to, co sprawia, że szczęście w życiu Cię omija.

 

 

Jak podpisać cyrograf z diabłem / demonem / lucyferem?

 

Poważna zmiana lub choćby nawet stosunkowo niewielka modyfikacja Twojego obecnego życia tak, aby dać sobie szansę na szczęście może okazać się bardzo trudnym zadaniem. W wielu przypadkach wręcz niemożliwym do zrealizowania z wielu powodów.

 

Ludzie przygotowujący się do wejścia w związek miłosnego typu z osobą płci przeciwnej powinni wyzbyć się uciążliwych cech charakteru, którymi ranią bliskie osoby bardziej niźli dużymi ale jednorazowymi przewinami. Własne niezrealizowanie czy brak akceptacji dla podstawowej roli partnerskiej w związku miłosnym to kolejne istotne przyczyny rozpadu więzi i utraty zaangażowania uczuciowego. Atakowanie i niszczenie potrzeb duchowych, rozkładanie życia duchowego drugiej osoby to powód destrukcji związku i często trwałej samotności w życiu przez wiele wcieleń, jako że niszczenie życia duchowego daje najcięższy rodzaj karmana, jakiego ludzie doświadczają!

 

Każdy marzy o szczęściu, zdrowiu, miłości, dobrych finansach, dalekich podróżach i ogólnie o dobrobycie. Jeżeli chcemy polepszyć swoje życie, powinniśmy poświecić na to czas, energię i poświęcenie. Ważna jest teraźniejszość. Zdolność do zmian w życiu spoczywa tylko w Twoich rękach. Nie dręcz się niepotrzebnie i nie myśl ciągle o przeszłości. Dzisiaj jest zupełnie nowy dzień, początek Twojego nowego życia. Sięgnij więc po swoje szczęście!

 

Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na niego zasługujemy.

 

Po drugie, musimy zrozumieć, że szczęście otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu.

 

Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z szczęściem i powitać go w naszym życiu.

 

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od prowadzenia życia, jakiego chcemy. Nie dzieje się to z dnia na dzień. Potrzeba odpowiedniego czasu i odpowiednich narzędzi aby to uczynić. 

 

 

PAMIĘTAJ:  szczęście to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialne za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia i dobra.

 

 

Wziąć w swoje ręce i czerpać korzyści, jakie daje. Można znaleźć niejednokrotnie nawoływania, iż to właśnie pakt z diabłem daje szansę na zniesienie wszelkich trudów, jakie pojawiają się na życiowej drodze. Szansa na poradzenie sobie z każda przeciwnością losu. Choć pakt z diabłem pierwotnie może kojarzyć się z czymś zgoła odmiennym, to jednak daje szansę na lepsze życie. Podpisując cyrograf można liczyć na spełnienie swoich życzeń.Większość z nas myśli, iż musi to być swojego rodzaju umowa na piśmie.

 

Nic bardziej mylnego. Nie ma znaczenia czy jest w telefonie komórkowym, na tablecie czy w komputerze. Słowa mają moc – wiadomość SMS, edytor tekstu, zwykły plik Worda, kartka zapisana niechlujnym charakterem pisma. To, co najgorsze to fakt, że cyrograf może występować również pod postacią myśli. Niezależnie od formy, każdy sprowadza się do jednego – prośby do złego ducha o „coś”, wynikającej z naszych materialnych bądź psychicznych zachcianek. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że cyrograf jest jak podpisanie na siebie wyroku śmierci. Nie takiego zwykłego, szybkiego, bezbolesnego, wręcz przeciwnie – długiego i bolesnego.

 

Moja praca tak jest ukierunkowana  BY POMÓC CI STOPIĆ PODŚWIADOME LĘKI I BLOKADY, DOKONAĆ ZMIAN W TWOJEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ, PRZYCIĄGNĄĆ DOBROBYT I ZAPEWNIĆ CI WEWNĘTRZNĄ PEWNOŚĆ W SIĘGANIU PO TO, CO TWOJE.

 

Pakt z diabłem może zawrzeć każdy. Tylku tutaj możesz wejść na wieczną ścieżkę dobrobytu, miłości i bogactwa duchowego..