Fatalne zauroczenie

Jak przy pomocy uroków miłosnych sprawić, że nasz partner zacznie nas kochać tak samo mocno jak dawniej?

 

Miłość jest jak magia. Aby naprawdę zrozumieć obie te dziedziny, musisz ich doświadczyć tego na własnej skórze. Zauważ magię wokół siebie, weź głęboki oddech i poczuj miłość w powietrzu. Fatalne zauroczenie jest wokół nas.

 

Gdy się zakochasz widzisz wady drugiej osoby, ale akceptujesz je. Zdajesz sobie sprawę, że ta osoba nie jest najpiękniejszą, najmądrzejszą, ale właśnie tą do której coś czujesz. Czujesz się bezpiecznie przy niej/nim. Znasz partnera w każdym calu. Odległość nie stanowi zbyt dużego problemu, ponieważ wierzycie, że miłość to przetrwa. Ufacie sobie wzajemnie, żadne z was nie musi sprawdzać drugiego, czy przypadkiem nie zdradza.

 

Gdy któreś z was jest chore, druga osoba opiekuje się wami. Bywają małe sprzeczki, jednak kończą się one kompromisem. Znacie osobę bardzo długo i wiecie czego potrzebuje, jak się zachowuje itd. Jesteście w stanie spokojnie i bez pośpiechu zaplanować swoją przyszłość. Uczucie to daje wam siłę, zapominacie o sobie, a staracie się być podporą dla drugiej osoby. Nawet gdy nie jesteście razem, sam fakt, że ukochana osoba gdzieś tam jest, sprawia, że czujecie ciepło w sercu. Nawet gdy druga osoba nas rani, dalej czujemy to samo i wybaczamy jej.

 

Coraz częściej oddalamy się jednak od osób które kochamy. Nie mamy czasu zaopiekować się sobą nawzajem, bo pogoń za życiem jest ważniejsza niż rodzina. Coraz modniejsze staje się bycie singlem i prowadzeniem życia w pojedynkę. Nie szanujemy się i nie rozumiemy. Jest to stan który sprowadza nas na poszukiwanie przygód i adrenaliny. Ciągle czegoś szukamy, a tak naprawdę nie wiedząc czego. Jesteśmy bombardowani wiadomościami że ktoś gdzieś się rozwodzi po raz enty. Dzięki temu mamy poczucie wszechobecnego stereotypu, że tak właśnie być powinno.

 

Gdy widzisz siebie w sytuacji niebezpiecznej odczuwasz strach. Ten strach powinien wyzwolić w Tobie adrenalinę i instynktowne siły zapobiegawcze i ratujące. Niestety czasami na skutek dziedziczenia posiada się w sobie programy, które w obliczu strachu powodują paraliż ruchowy, emocjonalny, mentalny. Te programy zamiast pomóc w przezwyciężeniu zagrożenia, zamiast do-energetyzować, to zabierają energię, osłabiają, wpędzają w rolę ofiary.

 

Jak kogoś rozkochać w sobie?

 

Rzucić na kogoś urok oznacza w tym przypadku poddać go działaniu jakiegoś zaklęcia. Osoba, której to dotyczy nie ma o tym oczywiście zielonego pojęcia i jest zupełnie nieświadoma rzuconego na nią uroku. Rzuca się urok między innymi w takim celu, ażeby za pomocą magicznych zaklęć zapewnić sobie czyjąś miłość – jest to bowiem jedyny sposób na jej zdobycie.

 

Jesteśmy zdradzani, potem ktoś nas kocha, a na końcu znów powtarza się schemat zamkniętego koła. Czy miłość w dzisiejszym XXI wieku ma jakiekolwiek dla nas znaczenie?