Jak rzucić urok miłosny?

Chcesz rzucić urok miłosny na chłopaka? Chcesz, aby pokochał Cię na nowo? Kliknij tutaj.

 

Czujesz, że oddalacie się od siebie, a rozpad związku jest bliski?

 

Mijacie się wymieniając tylko szybkie informacje dotyczące życia codziennego i rodzinnego? Odczuwasz ograniczenie wolności osobistej, odnosisz wrażenie, że Twój partner/ka Cię kontroluje? Nagle zauważasz, że Twój związek nie osiągnął pełnego potencjału, że ogranicza Twój rozwój zawodowy i osobisty? Znajomi, rodzina, przyjaciele wyraźnie nie tolerują wybranka Twojego serca. Dają Ci odczuć, że coś jest nie tak? Z pewnością jest to odpowiedni moment, aby rzucić urok miłosny i sprawić, że Wasz związek znów będzie wyglądał tak jak na samym początku.

 

Czy jest w przyrodzie coś pewniejszego od praw fizyki? Nauka ta wyzwala, ponieważ pozwala sprawować kontrolę nad przyszłością. Uświadamia również, że sami możemy kształtować swoje przeznaczenie. Nie widzisz atomu gołym okiem, jednak trudno nie dostrzec efektów wybuchu bomby atomowej. Ty również wytwarzasz niewidzialne wibracje, które wywierają ogromny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość. Możesz nauczyć się kontrolować tę moc i sterować nią, by działała wyłącznie na Twoją korzyść. Rozciągnij granice swojego postrzegania, poszerz horyzonty i udaj się w niezwykłą podróż w głąb siebie.

 

Zatem kiedy myślimy o czymś co wiąże się z uczuciami, to uruchamiamy energię, która w efekcie końcowym łączy się z uniwersum i pozwala na nasz własny rozwój. Każdy z nas myśli, ale niekoniecznie wykorzystujemy to do realizacji własnych celów – pozytywne nastawienie pozwala na przenoszenie gór!

 

Urok miłosny działa jak prawdziwe uczucie miłości, tyle, że ze zwielokrotnioną siłą, dzięki czemu mamy wrażenie, że świat jest piękniejszy, wszyscy są mili a my jesteśmy po prostu szczęśliwi nie za bardzo wiedząc dlaczego tak się dzieje.

 

Przekaz energetyczny to odbieranie fal myślowo-uczuciowych, które mają siłę wibracyjną. Przekształcane są one w myśli, słowa, teksty albo energię, która oddziałuje na nas. Transformacja fal odbywa się w mózgu.

 

Urok na powrót ukochanego

 

Urok miłosny to nie zabawa. Źle przeprowadzony rytuał może wywołać katastrofalne skutki. Bez odpowiedniej wiedzy, możemy powołać na świat najgroźniejszą magię, z jaką ludzkość miała kiedykolwiek do czynienia. Jak uchronić się przed mrokiem? Najlepiej go nie szukać. Skupmy się jednak na poszukiwaniu szczęścia. Poczucie sensu odnajdziemy tylko wtedy, gdy w naszym sercu zagości harmonia, a każdy element naszego życia będzie odpowiednio zespolony. Zaklęcia miłosne to dobra, biała magia.

 

Po czym poznać, iż zaklęcie zadziałało? Jak wygląda miłość? Jak objawia się zakochanie? Jeżeli myślisz o drugiej osobie przez cały czas, pragniesz jak najszybciej ją zobaczyć, a gdy już ją ujrzysz Twoje serce bije mocniej i szybciej, a w brzuchu czujesz tzn. „motylki” to znak, że jesteś zakochany. Z czasem zaczynasz śnić o swojej drugiej połówce, rozmyślasz o niej niemal w każdej sekundzie swojego życia i zastanawiasz się nad każdym słowem, które wypowiedziała. Stan zakochania przypomina wiele różnych chorób. Na też pomaga urok miłosny!

 

Klątwa miłosna może zostać rzucona niemal natychmiastowo. Pyk i nagle ni stąd ni z owąd czujemy potrzebę bliskości z tą drugą osobą. Niektóre uroki działają stopniowo, uczucie rozwija się powoli. Chociaż, klątwa jest próbą zapanowania nad drugą osobą, nie musi być zła. Jeżeli została rzucona z powodu dobrych intencji, wręcz przeciwnie – jest pozytywna. Niestety wiele osób pragnie władzy nad jednostką, dlatego też używa uroków miłosnych, jako formy manipulacji.

 

Kiedy można rzucić urok miłosny bez obaw?

 

Przede wszystkim wtedy, kiedy dobrze znamy osobę którą chcemy zaczarować i jesteśmy wobec niej życzliwi. Niezmiernie ważne jest również to, żebyśmy sami darzyli ją miłością, przy czym musi to być miłość zdrowa, konstruktywna, a nie destruktywna i bazująca wyłącznie na pożądaniu. Musimy być również pewni, że zaczarowana osoba nie znudzi nam się. Jeśli nawet my wydostaniemy się spod jej naturalnego uroku jej zachowaniem nadal będzie kierował czar. Zdjęcie uroku jest kwestią o wiele bardziej skomplikowaną niż rzucenie go.

 

Mówiąc inaczej: trzeba serca wypełnionego ekstazą – nie chodzi tutaj o jakąś tam ekstazę absolutem, o jakąś tam rajską ekstazę, ale o ekstazę tym, co jest akurat tutaj i teraz – o ekstazę tej właśnie chwili. Żyjesz faktami. Nie ma tutaj miejsca na nic innego, na żadną przeszłość, na żadną przyszłość. Ta chwila przenika cię całkowicie – tak intensywnie, tak namiętnie, że nie ma w tobie miejsca na nic innego. To właśnie jest zgodna z naturą postawa wobec egzystencji.
Dlatego powiadam: skoro tylko żyjesz radośnie i pogodnie w tak zwanym dniu powszednim – już jesteś oświecony. Wszelkie duchowe i ezoteryczne wygłupy prowadzą jedynie na manowce.

 

Bezsenność, ból głowy, brak koncentracji, zaburzenie łaknienia – najgorsze w tym wszystkim jest to, że to Ty sam będziesz starał się usprawiedliwić tą osobę. Nie ma nic gorszego niż nieodwzajemnione uczucia.