Ochrona przed czarną magią

Wszystko o ochronie przed czarną magią. Zaklęcia, uroki, czary, które pozwolą Tobie i Twojej rodzinie uchronić się przed czarami i demonami.

 

Jak można ochronić się przed wpływem czarnej magii na nasze życie? Duży wpływ na to rozróżnienie wywarły dociekania magiczne w Hiszpanii arabskiej, powołujące się (często zbyt naiwnie i pochopnie, ale czasami może i nie całkiem bez racji) na tradycje hebrajskie i jeszcze dawniejsze, wywodzące się aż z Babilonu. Podział magii na białą i czarną zyskał oficjalnie uznanie Kościoła, co nie przeszkadza, że w konkretnych przypadkach rozróżnienie to pozostawało często niejasne i kontrowersyjne. Konsekwencje tych czynów są fatalne dla poszkodowanych i złoczyńców. Poszkodowani maja bardzo trudne życie i nic im nie może wyjść. Często chorują. Przeżywają często różne tragedie życiowe. Klątwy, zaklęcia i złorzeczenia mogą być rodzinne. Jeżeli ich się nie usunie w tym życiu, to są zawsze przenoszone na następne życia.

 

Wampiry psychiczne i emocjonalne

 

Po spotkaniu czy rozmowie z wampirem psychicznym będziemy odczuwać się zmęczeni. Zjawisko wampiryzmu psychicznego lub emocjonalnego jest terminem psychologicznym. To eksponowanie swoich wad, smutków, złego samopoczucia oraz granie na poczuciu winy u innych osób. Wampiry psychologiczne w większości to ludzie, którzy cierpią na depresję,  a także posiadają liczne kompleksy i zaniżone poczucie własnej wartości.

 

Silna wola, umocniona stosownymi wskazówkami, a szczególnie wiarą w siły światłości i prawdy, zdoła zwyciężyć zło nawet w tym przypadku, gdy jest ono rzeczywistem, tj. gdy ujemne wpływy astralu istnieją w rzeczywistości.

 

Czarna magia natomiast czyli czarnoksięstwo usiłuje podporządkować swym celom złe i groźne moce tajemne, demony, wampiry i diabły używając mniej lub bardziej skomplikowanych formuł, obrzędów i zaklęć. Uważana jest jako antyreligijna i przeciwna porządkowi świata. Nazywana jest czarcią, chaotiańską, diskordiańską, wampirską, wilkołacką itp. Biała magia bogów (aniołów) nie jest przeciwna religii ani religijności, ale czarna magia, czarnoksięstwo zawsze jest ostro przeciwne religii i oddawaniu czci Bogu czy aniołom Boga oraz Mistrzom i Guru. Czarnoksiężnicy i ich demoniczna ideologia jest także zawsze przeciwko wszelkim Mistrzom Duchowym, przeciwko boskim Guru (Awatarom), chociaż sama oczywiście promuje własne niby autorytety z zakresu władania ciemną mocą.

 

Współpracuję i blisko jestem związany z grupami zajmującymi się demonologią oraz spirytyzmem. Obecnie na rynku zaś można czytać wiele bajek o osobach kończących pseudo szkoły zakonne o 30 rytach.  Dziaisja każdy może założyć sobie pseudo szkołę i robić 60 stopni wtajemniczeń by wyciągnąć pieniądze od swoich uczniów

 

Magiczna ochrona przed czarną magią

 

Kochani witam wszystkich po tak długiej przerwie. Ostatnio jestem bardzo zajęty, dlatego nie mam czasu na pisanie bloga. Dostaje bardzo dużo maili z prośbą o pomoc. Kiedy jestem w Polsce odpowiadam na listy i pomagam. Niestety zazwyczaj nie mam czasu na długotrwałą korespondencję. Dlatego jeśli chcesz żebym Ci pomógł przedstawię poniżej wszystkie informację związane z niesieniem pomocy. Po przeczytaniu informacji, jeśli uznasz, że chcesz bym Ci pomógł,napisz do mnie stosując się do zasad, które poniżej zamieszczę.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz bym wykonał rytuał magiczny napisz mail w którym :

  1. Opiszesz w krótkich zdaniach co się wydarzyło i co chcesz zmienić ( jak chcesz żebym pomógł)
  2. Podasz swoje imię ( jeśli chodzi o rzucenie uroku miłosnego na konkretną osobę podaj również imię tej osoby )

 

Czy wykonanie rytuału jest skuteczne?

 

Magia nie jest matematyką ani fizyką. Jest wiele różnych czynników czy to egzogenicznych czy endogenicznych, które decydują o skuteczności danego rytuału. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu, wszystko wyjaśnię.