Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie energetyczne ludzi - jak obdarować siebie nową energią? Sprawdź, jak wytwarzać wokół siebie dobrą aurę.

 

Jak się oczyścić energetycznie?

 

„Do życia nie jest dołączana instrukcja obsługi”
 
Zabiegi energetycznego oczyszczania organizmu, które uwalniają ciało fizyczne i ciała subtelne człowieka z bloków energetycznych, pomagając w leczeniu wielu schorzeń, uwalniają zapisy traum i urazów emocjonalnych, są bardzo skuteczne w usuwaniu wszelkich negatywnych i szkodliwych form energii. Zarówno oczyszczanie i uzdrawianie związków i jaki relacji.

 

Oczyszczanie Energetyczne ludzi, mieszkań, firm, biur, działek

 

Jeżeli straciłaś/eś kontrolę nad swoim życiem, czujesz, że dzieje się z tobą coś nie tak, twój związek się rozpada, źle ci się mieszka w twoim domu czy mieszkaniu, twoja firma przestała prosperować i straciła zamówienia. To wszystko może świadczyć o tym, że na Ciebie lub na w/w przestrzenie Twojego życia, została nałożona klątwa, urok lub występują inne rodzaje blokad czy obciążeń.

 

W takim przypadku można sprawdzić czy tak jest i po potwierdzeniu przystąpić do zdejmowania klątw lub uroków czy szeregu innych zanieczyszczeń energetycznych, które również mogą wystąpić.

 

Chcesz zapomnieć o strachu, niepewności, kłopotach ze zdrowiem, nerwicach, stanach depresyjnych?

 

Może czujesz, że jesteś w trudnej sytuacji, masz kłopoty ze sobą lub z innymi ludźmi, masz kłopoty w pracy, w firmie, ciągłe, niewytłumaczalne przeszkody życiowe i wszystko idzie Ci pod przysłowiową „górkę” zadzwoń lub napisz do mnie a ja postaram się pomóc.

 

W jaki sposób możesz poznać, że potrzebujesz oczyszczania energetycznego? Spróbuj wsłuchać się w swój organizm. Jeśli kumuluje się w Tobie wiele negatywnych emocji, a Ty nie jesteś w stanie oddzielić się od nich, to znaczy, że potrzebujesz pomocy w pozbyciu się negatywnych emocji/energii. Oczyszczanie energetyczne „odcina” Cię od złych emocji

 

Zabieg oczyszczania energetycznego sprawia, że oddzielasz się od wszelkich negatywnych wpływów. To tak, jakby ktoś karmił Cię trucizną, ale Ty w pewnym momencie odrzuciłbyś ją. W takiej chwili Twój organizm bardzo szybko odzyskuje równowagę. Zamiast chaosu zaczynasz odczuwać wewnętrzny spokój i wyciszenie. Żyjesz w zgodzie ze sobą i łatwiej jest Ci budować dobre relacje z otoczeniem.

 

Złe emocje pogarszają jakość Twojego życia

 

Przyczyn negatywnych emocji może być bardzo wiele. Niektóre tkwią w osobowości człowieka, np. w chęci, by spełniać wszystkie oczekiwania otoczenia – nawet te, które okazują się nierealne. Albo w stawianiu sobie zbyt wysokich wymagań.

 

Częściej zdarza się jednak, że to otoczenie i doświadczenia życiowe stają się źródłem złych emocji. Trudne przeżycia (takie jak śmierć bliskiej osoby, choroba, wypadek), złe relacje z rodzicami, problemy w związku, konflikty w pracy – to wszystko sprawia, że negatywne emocje stopniowo się kumulują. Jeśli biorą górę nad Tobą, zaczynasz przeżywać silny stres.

 

Zakłócenie Twojego pola energetycznego może sięgać jeszcze dalej – do okresu przed narodzinami, a nawet do poprzednich wcieleń. Niektóre lęki, obawy czy traumy „dziedziczysz” po swoich poprzednich wcieleniach – w takiej sytuacji nie masz nawet szansy,
by samodzielnie odkryć źródło Twoich problemów.

 

Oczyszczanie energetyczne „odcina” Cię od złych emocji/energii

 

Zabieg oczyszczania energetycznego sprawia, że odcinasz się od wszelkich negatywnych wpływów. To tak, jakby ktoś karmił Cię trucizną, ale Ty w pewnym momencie odrzuciłbyś ją. W takiej chwili Twój organizm bardzo szybko odzyskuje równowagę. Zamiast chaosu zaczynasz odczuwać wewnętrzny spokój i wyciszenie. Żyjesz w zgodzie ze sobą i łatwiej jest Ci budować dobre relacje z otoczeniem.

 

Wsparcie energetyczne – wsparcie duchowe w ważnych sytuacjach życiowych, wprowadzających ład i ukojenie, rozjaśniających umysł i pozwalających skumulować pozytywną energię, wokół podejmowanej decyzji.