Odczynianie klątw, pecha, uroków

Odczynianie pecha, klątw oraz uroków. Profesjonalne porady i terapie duchowe sprawią, że klątwa ciążąca nad Tobą zostanie zdjęta a Ty zaczniesz cieszyć się swoim życiem bez żadnych obciążeń
 

Odcięcie emocjonalne. Odczynienie klątw i uroków

 

Organizm ludzki ma w sobie mechanizmy, które dążą do utrzymania równowagi, np. kiedy się skaleczymy, następuje proces gojenia, kiedy jest nam za gorąco – wydzielamy pot. Emocje również pomagają utrzymać ten stan homeostazy, ponieważ kiedy zostaje ona zaburzona, emocje są sygnałem dla świadomości, na co należy zwrócić uwagę.

 

Chcesz definitywnie zakończyć nieudany związek, w którym „coś” Cię wciąż trzyma, odciąć się od byłego partnera lub męża, uwolnić od kogoś kto wywiera negatywny wpływa na Twoje życie, ale nie wiesz jak? Potrzebujesz przeciąć powracający krąg myśli i uczuć, nabrać do kogoś dystansu, szukasz sposobu jak odkochać się? A może potrzebujesz oczyszczenia i nowego otwarcia w dowolnej relacji, w której nawarstwiły się wzajemne żale, negatywne emocje i projekcje?

 

Porzuć wszystkie czynności i choć na chwilę się odpręż pozwalając, by twoje myśli pomknęły ku najpiękniejszym wspomnieniom i jeśli nie potrafisz odnaleźć ich w chwili teraźniejszej, niech przeszłość stanowi dla ciebie pomost pomierzy przyjemnością a teraźniejszością. Pamiętaj jednak, że to, co odczujesz, odczujesz w teraźniejszości, w ten sposób przekażesz sobie energię do chwili obecnej.

 

Chcąc uchwycić negatywne myśli trzeba uważnie wsłuchiwać się we własne emocje. Należy analizować jakie słowa, jakie zdarzenia wywołują w nas negatywne odczucia. Dobrze jest takie myśli zapisać i zastanawiać się nad ich sensem. W ten sposób osłabiamy tkwiące w nich złe emocje. Wiele z tych myśli stoi w sprzeczności z naszymi życiowymi potrzebami, dlatego spychamy je do podświadomości. Warto podkreślić, że w ten sposób rozumiane pozytywne myślenie wymaga odwagi, gdyż związane jest ze zmiana nawyków i poznawaniem nowych obszarów naszej osobowości.

 

Choroba lub chaos są blokadą w przepływie energii przez energetyczne kontinuum. Na przykład blokada na poziomie uczuć mogłaby po drodze przez energetyczne kontinuum wytworzyć niedostatek energii aż w ciele fizycznym.

 

Ten niedostatek można odczuwać jako ból w dolnej części pleców. Ból pleców będzie trwał tak długo, dopóki będzie istniała blokada. Jest oczywiste, że blokady są tym, co należy usunąć. Blokada w zasadzie jest brakiem porządku lub chaosem w energetycznym kontinuum, co spowodowane jest przez niedostatek energii. Blokady mogą być fizyczne, uczuciowe, duchowe lub psychiczne. Są bezpośrednio odpowiedzialne za niedostatek energii, która w ciele fizycznym stwarza chaos, nieporządek i chorobę.

 

Emocje stanowią zatem wczesny system ostrzegawczy z nieświadomego umysłu (gdzie są przechowywane) wskazujący,  jaki element naszego życia wymaga w danej chwili szczególnej troski. Innymi słowy, kiedy czujemy np. radość czy ekscytację wiemy, że idzie nam dobrze, natomiast strach, gniew czy smutek są informacją, że coś wymyka się spod kontroli.

 

Gdy myśl jest czysta, napełnia się światłem i możesz odczuć przyjemność, gdy ją odbierasz. Gdy czujesz przyjemność, Twoje ciało wchodzi w stan odprężenia. To sprawia, że równowaga pomiędzy ciałami jest naprawdę ważna i warto ją osiągać, by stan jednego ciała wpływał na drugie ciało.

 

Zatem jeśli brakuje Ci paliwa w życiu, entuzjazmu do robienia różnych rzeczy, być może kłębią się w Twoim wnętrzu emocje z przeszłości, blokujące Twoją energię życiową. Po przebiciu tej bańki z emocjami w bezpieczny i właściwy sposób, automatycznie odzyskasz stłumioną energię – doświadczysz wzrostu energii, siły, mocy, entuzjazmu, spontaniczności, kreatywności i zdolność do rozwiązywania problemów.

 

Urok miłosny powinien tworzyć w naszym umyśle pozytywny obraz drugiej osoby, ale w taki sposób, by się od niej całkowicie uzależnić.