Pakiety usług

Kompleksowy pakiet usług dopasowany do Państwa oczekiwań

 

Pomagam klientowi w zamianie marzeń w realne, konkretne i osiągalne cele, wspieram w stworzeniu atrakcyjnej wizji przyszłego życia klienta, w zaplanowaniu działań, które krok po kroku przybliżą klienta do realizacji jego celów oraz w utrzymaniu jego zaangażowania.

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom zainteresowanych, specjalnie dla Państwa stworzyliśmy nowy produkt jakim są dedykowane pakiety. Tylko tutaj znajdziecie indywidualne bonusy, promocje oraz dedykowany support. Zaoferuję ponadto skuteczne metody i narzędzia które pomogą nam odnaleźć najprostsze rozwiązania w spotykanych problemach i decyzjach życiowych.

 

Pozwoli skupić się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do ich osiągnięcia. To możliwość nowego spojrzenia na swoje cele, kierunki działania, motywację, wyznawane wartości, a także blokujące nas przekonania i obawy.

 

Czy  sztabka złota to tylko marzenie?

 

Zmiany nie przychodzą łatwo. Trudno jest zrezygnować ze pewnych stałych punktów w życiu… ze stałych przyzwyczajeń… z tego, co nam znane. Jednak jeszcze trudniej przychodzi zrezygnować z własnych marzeń. dotyczy głównie obszarów życia prywatnego, relacji z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami, pasjami, hobby itd.W każdym z tych obszarów można dokonać zmian, ruszyć „do przodu”, odpuścić lub docisnąć. Każdy ma prawo do szczęścia. Często problem tkwi w nas samych. Boimy się wyjść z naszej strefy komfortu.

 

Korzyści….

 

– określenie swoich potrzeb, marzeń, oczekiwań,
– odkrycie swoich mocnych stron, talentów i potencjału,
– lepsze zarządzanie czasem ‑ przełamanie wadliwych zwyczajów marnotrawienia czasu,
– zwiększenie pewności siebie i asertywności, poprawa samooceny,
– znalezienie rozwiązań ważnych problemów, wyzwań i trudności,
– poprawienie kontaktów i relacji z rodziną, przyjaciółmi, otoczeniem,
– zwiększenie motywacji i energii do działania,
– osiągnięcie równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.

 

Poznaj pozytywne aspekty jakie z tego możesz osiągnąć:

– uświadomić sobie, jakie nieświadome siły, przekonania, wzorce zachowania kierują, podporządkowują, wpływają na Ciebie
– odzyskiwać poczucie własnej wartości
– teraz świadomie kierować własnym życiem, karierą zawodową
– już świadomiej kształtować pragnienia,
– odnajdywać cele, być skutecznym
– korzystać pełniej ze swoich możliwości, kompetencji,
– rozpoznawać brak takich kompetencji i reagować.
– według własnej woli godzić pracę zawodową, życie rodzinne i osobiste
– osiągać równowagę
– odnaleźć zagubione wartości i potrzeby
– poprawić relacje z ważnymi osobami
– określić swój potencjał i przekroczyć ograniczenia
– uprościć życie i cieszyć się nim
– poznać siebie
– wyciszenie
– pogodę ducha
– lepszą koncentrację
– poprawa kondycji psychicznej
– samorealizacja.

 

Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś młodą osobą, masz całe życie przed sobą, a jednak coś jest nie tak. Pech towarzyszy Ci niemal na każdym kroku. Problemy w pracy, w domu, w związku, w szkole – niezależnie, o jakim aspekcie swojego życia pomyślisz, masz wrażenie, że wszystko jest nie tak, jak być powinno. Czy ktoś rzuca Ci belki pod nogi? Dlaczego tylko Tobie nic nie wychodzi, podczas gdy inni radzą sobie doskonale i to bez większego wysiłku? Nie masz talentu, Twoje starania idą na marne, wokół Ciebie roztacza się aura nieszczęścia. Denerwuje Cię, że wszystkie znajome Ci osoby mają w życiu farta? Czemu nie jesteś szczęśliwy? Ja znam prosty sposób na spełnienie marzeń, zarówno tych materialnych, jak i tych nieco bardziej duchowych. Ze mną osiągniesz sukces na każdej płaszczyźnie swojego życia.

 

OD DZIŚ TWOJE ŻYCIE MOŻE WYGLĄDAĆ ZUPEŁNIE INACZEJ

 

Masz zaradzić wszystkim przeciwnościom losu – ja Ci w tym pomogę! Wszystkie negatywne wydarzenia, jakie miały miejsce w Twoim życiu, mogą odejść w zapomniane. Ból, cierpienie, łzy – przykre doświadczenia staną się zwykłym złudzeniem. Ze mną odnajdziesz to, co piękne, miłe, wartościowe – innymi słowy, wszystko, co da Ci szczęście.

 

Czy chcesz czekać na kolejną katastrofę, czy też wolisz raz na zawsze pożegnać się z otaczającym Cię pechem? Nie słuchaj innych – weź sprawy w swoje ręce i nie zwlekaj. Prawda jest taka, że możesz być kimkolwiek zapragniesz. Rzeczywistość nie jest proroctwem – możemy dowolnie kreować nasze życie. To od nas samych zależy, jak będzie wyglądał otaczający nas świat. WEŹ KONTROLE ZA SIEBIE SAMEGO.

 

Usługa, o której mówię daje Ci duże możliwości. Jako specjalista szybko i sprawnie zdiagnozuje wszystkie Twoje problemy, rozładuje negatywną energię, jaka Cię otacza, pomogę uzdrowić relacje z najbliższymi. Ludzie odczuwają zaburzenia energetyczne w różny sposób. Jedni są przemęczeni, drudzy rozdrażnieni. Najczęściej jednak towarzyszą im bóle głowy, bezsenność, przeziębienie. Nie zdajemy sobie sprawy, że energia ma duży wpływ na całe nasze życie.

 

Egzorcysta influences many topics, such as:

– Relationship with other people
– Realization in everyday life
– Self-motivation to action
– Achieving an amazing self-confidence
– Preparing to self-realization
– Minimizing the results of stress
– Improvement of Job life
– Increasing the number of ideas, that You can turn into reality
– Improvement of situation in Your family

 

Planując systemową zmianę trzeba pamiętać o wszystkich elementach układanki. Chcesz podejść na serio do zmiany rozwojowej – sprawdź czy Twoje puzzle do siebie pasują.

 

Pakiet Standard

Pakiet Classic

Pakiet VIP