Polisa na życie. ALL RISKS

Polisa na życie - ALL RISKS. Dowiedz się, jak ubezpieczyć swoje życie duchowe

Jak przeciwdziałać pechowi?

 

Odpowiedź na to pytanie nie ma zbyt wiele wspólnego z ezoteryką czy reinkarnacją i jest do bólu praktyczna – należy wykupić ubezpieczenie. Osoby ze złą karmą są bardziej narażone na wypadki, częściej padają ofiarami przestępstw i zazwyczaj ich życie obfituje w nieprzewidziane trudności. Jeśli ubezpieczymy sami siebie wówczas uchronimy się przede wszystkim przed materialnymi skutkami złej karmy. Warto jednak rozważyć ubezpieczenie na życie, także z powodów duchowych.

 

Ubezpieczenie na życie jako wyraz troski o innych.

 

Jeśli troszczymy się o swoich bliskich i robimy wszystko co w naszej mocy aby ich byt się poprawił lub przynajmniej nie uległ pogorszeniu, wówczas nasza karma szybko się poprawia. Oczywiście o ile nie osiągnęliśmy rozwoju świadomości na którym moglibyśmy zajrzeć w swoje poprzednie wcielenia nie będziemy wiedzieć jak wiele złych uczynków musimy zrównoważyć aby pozbyć się pecha, ale bardzo często zdarza się, że osoby pechowe ale biedne pozbywają się pecha jeszcze za swojego życia.

 

Wykup ubezpieczenia na życie to gest altruistyczny, dzięki któremu nasi bliscy mimo naszego pecha mogą czuć się bezpieczniej. Taki gest doskonale wpływa na naszą karmę, która jest tym lepsza, im bardziej w zgodzie ze sobą i innymi żyjemy. Oczywiście ubezpieczenie na życie nie zawsze załatwi sprawę, ale jednak w ostatecznym bilansie będzie miało ogromne znaczenie. To ważne nie tylko ze względu na nasze doczesne szczęście, ale również ze względu na nasze przyszłe wcielenia – jeśli w tym wcieleniu nasza karma się poprawi, wówczas nasza egzystencja w kolejnym życiu będzie pełniejsza.

 

Polisa na ochronę przed negatywnymi wydarzeniami to coś, czego aktualnie potrzebujesz.  Można dopasować dowolnie do własnych potrzeb, ponieważ oferuje ona aż 7 wariantów. W zależności od wybranego zakresu klient ochraniany jest indywidualnym pakietem ochronnym. To także warianty: Omen, Fatum i Przeznaczenie.

 

Termin Matrycy Energetycznej, Dwupunktu czy Synchronizacji Kwantowej to najnowsze określenie metod uzdrawiania siebie i swojego życia. Współcześnie powstały na bazie odkryć fizyki kwantowej, ale pamiętajmy że swoje źródło miały już w starożytności. W ujęciu kwantowym my i otaczająca nas rzeczywistość to energia a dokładniej fotony światła, które możesz dostroić dzięki skupieniu myśli na tym czego chcesz, i przy użyciu tzw. dwupunktu, wejściu w tzw.koherentny stan – otrzymać najlepsze dla Ciebie rezultaty w kontekście: rodziny, zdrowia, pracy, znajomych, zwierząt, projektów, biznesu itd.

 

Omen

 

Jak to wygląda w praktyce? Osoba doświadczona, w tym wypadku ja, przygotowuje skuteczny rytuał, którego celem jest zapewnienie skutecznej ochrony przed wszystkim, co negatywne. Tego typu lokata pozwala zachować również równowagę energetyczną – oczyścić naszą energię, zadbać o jej swobodny i regularny przepływ. Pamiętajmy, że nasze czakry są nieustannie blokowane – począwszy od codziennych działań, poprzez kontakt z innymi osobami, aktywność umysłowa, otaczające nas emocje, a skończywszy na diecie.

 

Fatum

 

Duży wpływ na nasze codzienne życie mają między innymi negatywne uczucia. To właśnie one powodują, że nasza energia jest znacznie osłabiona, tracimy radość życia, zatapiamy się w smutnych przeżyciach z przeszłości. Twoim zadaniem jest spojrzeć trzeźwym okiem, na to, co jest w tej chwili i na to, co może być za jakiś czas. To Ty musisz zbudować swój osobisty świat i otoczyć się ludźmi, którzy pragną Twojego szczęścia. Portal ochroni, odcina, niweluje negatywne emocje.

 

Lokata na ochronę przed negatywnymi wydarzeniami to coś w rodzaju energetycznego SPA. Pozwala oczyścić i przywrócić równowagę energetyczną, dzięki czemu nasze funkcjonowanie niemal na każdej płaszczyźnie będzie niemal idealne – niczym nieskażone, czyste. Lokata działa za pomocą portalu, który pomoże Ci się odciąć od niekorzystnych dla Ciebie połączeń energetycznych, oczyści Twoje czakry, ustanowi specjalną ochronę przed negatywnymi wpływami.

 

Przeznaczenie

 

Usługa, o której mówię daje Ci duże możliwości. Jako specjalista szybko i sprawnie zdiagnozuje wszystkie Twoje problemy, rozładuje negatywną energię, jaka Cię otacza, pomogę uzdrowić relacje z najbliższymi. Ludzie odczuwają zaburzenia energetyczne w różny sposób. Jedni są przemęczeni, drudzy rozdrażnieni. Najczęściej jednak towarzyszą im bóle głowy, bezsenność, przeziębienie. Nie zdajemy sobie sprawy, że energia ma duży wpływ na całe nasze życie.

 

Kwantowej zmiany możesz dokonać na najsubtelniejszym poziomie jakim jest „czysta świadomość”. To właśnie ona jest źródłem energii i posiada „potencjał tworzenia”. Czysta świadomość jest jak ocean możliwości – jest strefą poprzedzającą stworzenie czegokolwiek. I tylko przy prawidłowo sformułowanej intencji czyli tego czego chcesz i wejściu w stan „czystej świadomości” możesz dokonać zmiany w sobie i Twoim życiu. Poprzez kwantowe transformacje zmieni się to jak się będziesz czuł i zachowywał, bo nauczysz się zmieniać wzorce informacji składające się na Twoje pole morficzne we współpracy z Twoją podświadomością.