Pomoc dla gejów i lesbijek

 

Osoba homoseksualna to nie jest ktoś, kto raz w życiu zdecydował się na kontakt seksualny z osobą tej samej płci. Orientacja psychoseksualna to coś więcej niż seks, to także emocje i samoidentyfikacja. Homoseksualizm to orientacja psychoseksualna oznaczająca, że dana osoba czuje pociąg seksualny i przywiązanie seksualne do osób tej samej płci. To odblokowanie potencjału osoby w celu maksymalizacji jej czy jego dokonań i działań. To odsunięcie oraz likwidacja poczucia winy

 

Współczesny człowiek ciągle szuka, biega i nie może ogarnąć emocji jakie nim targają. Ta strona ani portal nie propagują więc żadnych orientacji seksualnych. Ja tylko pomagam tym ludziom znaleźć się w nowej rzeczywistości. Mocą magii pomagać im w ich życiu, ich cierpieniach ich relacjach z otaczającym ich światem. Dla magii nie ma granic w relacjach między ludźmi. Homoseksualizm (uranizm) zgodnie potępiają Biblia, Koran oraz Tora. Dla mnie jednak nie ma znaczenie jakie poglądy religijne czy polityczne reprezentują ludzie. Moja tolerancja to wynik wielu lat pracy z ludźmi o odmiennym światopoglądzie.  Pomagam znaleźć rozwiązania wielu problemów, pozbyć się negatywnych stanów emocjonalnych oraz wzmocnić pozytywne.

 

Nie ważne czy dotyczy dwóch mężczyzn czy dwoje kobiet. Innym problemem może być dobranie odpowiednich środków, właściwych rytuałów tak by energia która jest w każdym z Nas zbliżyła ich. To likwidacja negatywnych stanów po rozstaniu. Bazując na danych jakie wysyła nasz mózg, jak funkcjonują neutrony buduję między nimi łańcuch wzajemnych relacji. Idąc z duchem czasu i zdobytej wiedzy dzisiaj już wiadomo że mózg posiada „płeć”  To też jest podstawą mojej pracy co wykorzystuję by zbliżyć do siebie osoby tej samej płci.

 

  1. podstawowe cechy różnicujące (połączenia, rozbudowa struktur)
  2. tożsamość płciowa ( kim się czuję)
  3. preferencje seksualne ( kobiety czy mężczyźni)

 

Jeżeli w łonie matki płód XY dostanie zbyt mało testosteronu lub z jakichś przyczyn nie będzie on prawidłowo działał na mózg, może nie dojść do kierunkowych zmian mózgu, i pozostanie on żeński. Osoba ta, będzie czuła się kobietą, mimo, że jej cechy płciowe, a także genom wskazują, że jest mężczyzną. Takie zjawisko jest najczęstszą przyczyną transseksualizmu.

 

Magia miłosna dotyczy każdego z nas, stykamy się z nią na każdym kroku nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Każdy organizm ma określone potrzeby energetyczne. To lepsze zarządzanie własną życiową energią. Ludzi bio-energetycznie można rozróżniać na podstawie wielu cech, z których najistotniejszymi są:

 

  1. nadmiar albo niedobór bioenergii w organizmie;
  2. bioenergetyczna niesubtelność lub przeciwnie — subtelność;
  3. stopień czystości bioenergii albo ich zanieczyszczenie wskutek różnych schorzeń, nieprawidłowego trybu życia bądź zewnętrznych niekorzystnych wpływów;
  4. stopień rozwoju tych lub innych ośrodków bioenergetycznych organizmu (czakr) oraz ich dominowanie w danej chwili;

 

Musisz kontrolować swój oddech, rytm serca, trawienie, układ odpornościowy, wydalanie – twój świadomy umysł nie jest w stanie koncentrować się na tym wszystkim. To podświadomy umysł musi zająć się wszystkimi detalami i potrafi się nimi zająć. Możemy być zupełnie nieświadomi – a większość ludzi takimi jest – a nasze życie wygląda tak samo.

 

Dlaczego?

 

Jeśli raz nauczysz się, jak się ubrać, wiesz, jak się ubrać, kiedy raz nauczysz się prowadzić samochód, nie musisz być świadomy, jak prowadzi się samochód, bo masz już ten program. Wszystko to, czego nauczymy podświadomy umysł, staje się automatycznym zachowaniem. To uwalnia świadomość – nie musi się ona zajmować wszystkimi zadaniami. Kiedy uwolnisz świadomość, masz czas na twórcze myślenie. Ale pojawia się problem i tu jest haczyk. Kiedy świadomość nie jest skoncentrowana na jakimś zadaniu, o ile funkcjonuje w ciągu dnia, myśli o twoich wakacjach w przyszłym tygodniu.

 

Wybierasz się na wakacje i tworzysz plany w swoim świadomym umyśle. Jeśli umysł świadomy myśli o wakacjach, kto zajmuje się codziennym życiem? Odpowiedź brzmi – umysł podświadomy. Ale tu jest haczyk. Czy umysł świadomy obserwuje zachowanie, jak to odbywa się automatycznie w umyśle podświadomym? Wracasz i zastanawiasz się, gdzie był twój umysł? Myślał o przyszłości. Jeśli myślał o przyszłości, nie był uważny, prawda? Umysł podświadomy potrafi zająć się wszystkim, kiedy umysł świadomy jest zajęty. Jeżeli umysł świadomy jest zajęty, nie zwraca uwagi, a jeśli nie zwraca uwagi, nie widzi programów podświadomego umysłu.

 

Umysł jest wykonawcą

 

Umysł odczytuje geny, umysł potrafi zmienić geny. Jedna rzecz nam tu umyka i dla wielu ludzi nie ma ona sensu. Umysł, poprzez coś, co nazywa się mechanizmem epigenetycznym, może zacząć od pojedynczej odbitki i stworzyć z tej samej odbitki ponad 30 tysięcy wersji danego produktu. 30 tysięcy różnych produktów z tej samej odbitki! I wtedy uświadamiasz sobie, że możesz w nieskończoność zmieniać ekspresję genu. I odpowiedź brzmi – tak. Dlaczego to jest ważne dla nas wszystkich? Ponieważ wielu z nas myśli, że geny mogą kontrolować nasze życie, a nie zdajemy sobie sprawy, że zmieniamy tego, który odczytuje geny, więc możemy być całkowicie zdrowi, a nasz umysł wywoła raka. Nasz umysł potrafi wywołać każdą chorobę – cukrzycę itd. Z drugiej strony – niektórzy ludzie mają defekt genów, ale dzięki swojemu umysłowi mogą poprawić te geny i sprawić, że będą normalne. Geny nie są czynnikiem ograniczającym, to umysł.”