Przeznaczenie. Trendy. Prognozy

 

Przyszłość ma to do siebie, że budzi w nas przeróżne nadzieje, lecz niejednokrotnie powoduje także ogromny egzystencjalny lęk, przenoszący się praktycznie na wszystkie istniejące płaszczyzny naszego codziennego życia.

 

Jest to w sposób oczywisty związane z faktem, że nie jesteśmy w stanie jej przewidzieć i całkowitą pewnością wiedzieć, co przyniesie nam los. Dlatego też różnego rodzaju rozmyślania na jej temat i próby zapewnienia sobie szans na „okiełznanie” jej od najdawniejszych czasów zajmowały umysły nie tylko wielkich filozofów. Stanowi ona także podstawową sferę zainteresowania ludzkiej duchowości.

 

Mózg człowieka wykształcił pewne obce zwierzętom narzędzia, jakie, w co prawda ograniczonym stopniu, pozwalają na podejmowanie się prób wpływania na nią i zmienianie jej. Są to przede wszystkim logika, myślenie indukcyjne i abstrakcyjna wyobraźnia, które pozwalają nam stworzyć w naszych umysłach różne wiarygodne modele przyszłości, bazujące na wyciąganiu wniosków z przeszłych oraz aktualnie mających miejsce wydarzeń.

Jedną z bardziej skutecznych metod takiego przewidywania, jest gałąź futurologii, nosząca nazwę strategic foresight. Mamy z nią do czynienia wówczas, gdy odnosimy się do analizy, prognoz i alternatywnych scenariuszy w celu sformułowania strategii działania tak, aby osiągnąć pożądane przez nas efekty.

 

 

Dla większości z nas najważniejsze sfery życia stanowią miłość, zdrowie oraz finanse. To właśnie wokół tych aspektów orientujemy swoje poczynania. Jak można łatwo się domyślić, zapewnienie sobie w nich powodzenia wcale nie jest proste, ponieważ na naszej drodze do szczęścia każdego dnia staje wiele przeszkód, które mogą czynić osiągnięcie zamierzonego celu pozornie niemożliwym. Pozornie, ponieważ istnieją skuteczne sposoby na to, aby te przeszkody obejść. Trzeba jedynie metodologię stricte naukową wspomóc poprzez odniesienie się do sfer, które znane są ludzkości od tysięcy lat, a wykluczane są przez świat współczesnej nauki.

 

   Jeżeli nie mamy szczęścia w miłości, by zdobyć serce upragnionej osoby, możemy oprzeć się na  urokach miłosnych.

 

Polegają one na skierowaniu własnej energii astralnej w stronę obiektu naszych uczuć, co sprawi, że pojawią się u niego wszystkie symptomy zakochania. Z kolei w sytuacji, kiedy naszą rodzinę dręczą konsekwentnie niewytłumaczalne nieszczęścia natury zdrowotnej, warto sprawdzić, czy nie została rzucona na nią klątwa i doprowadzić do zdjęcia złego uroku. Natomiast, aby zapewnić sobie sukces w życiu zawodowym, dobrze jest spróbować pomóc sobie poprzez metodę SF, której zadaniem jest uwolnienie nas od wpływu negatywnych emocji na nasze życie oraz przywrócenie nam równowagi energetycznej.

 

Podstawową rolą wszystkich tych działań jest zapewnienie nam szczęścia, a o nie warto walczyć także niekonwencjonalnymi środkami. To ich skuteczność sprawia, że doskonałym rozwiązaniem jest zintegrowanie ich ze swoimi życiowymi planami.

 

Przekonaj się sam, jak bardzo twój los może zmienić się na lepsze, jeśli weźmiesz go we własne ręce.