Rozgrzeszenie

Dowiedz się wszystkiego o uzyskaniu rozgrzeszenia za swoje grzechy
 

Rozgrzeszenie, z racji na swą tajemniczość, jest otoczona wieloma mitami. Częściowo powstają one i funkcjonują z niewiedzy, niejeden z nich wynika z lęku przed sakramentem pokuty w ogóle, a przed spowiednikiem szczególnie. Naturalnie sytuację każdej osoby trzeba rozpatrywać indywidualnie, ale zasady dotyczące wyznania grzechów, żalu i postanowienia poprawy są uniwersalne. Alchemia duszy bowiem jest niezbadana w swoich zakamarkach, to i ja jako spowiednik gwarantuję pełną dyskrecje i anonimowość. Gdy nie możesz już zaufać bliskim, rodzinie tutaj znajdziesz swój duchowy dom. Port w którego ciszy zatopisz swoje słowo oraz swoją duszę.

 

Wszystko, czymkolwiek się posługujesz jest tylko narzędziem. Jeśli posługujesz się logicznym rozumowaniem, nie jest ono samo w sobie ostateczna odpowiedzią, a jedynie narzędziem za pomocą którego możesz dojść do zrozumienia. Jeżeli pragniesz kontroli nad własnym życiem, jeśli pragniesz uwolnić się od swoich słabości, musisz podporządkować się zasadom, które zwrócą Twoje życie, Twój umysł i Twoje postępowanie na właściwy tor. Dyscyplina wobec samego siebie to jedno z największych wyzwań jakie stawia przed sobą człowiek współczesny. Oczyść swój umysł z wszelkiego zła, wszelkich spraw które zatruwają Twój umysł i Twoją duszę. Rozkwitniesz wewnętrznie, gdy idealnie je w sobie zrównoważysz, gdy uczucia i emocje znajdą w Tobie swoje miejsce,

 

Uwolnij się od wszelkich myśli które nie pozwalają ci się skupić i drażnią. Nie możesz do tego dopuścić i pozwolić, by najniższe instynkty zawładnęły Tobą i pozbawiły Ciebie istoty  życia, czyli człowieczeństwa. Nie mniej, przemiana nie zachodzi jednakowo u wszystkich. Jeśli będziesz postępować zgodnie z intuicją, zwyciężysz! Twoje duchowe cierpienie jest odbierane przez świadomość jako czynnik mobilizujący, więc nie możesz się poddać. Emocji najlepiej jest się pozbyć w całości, bo ważne są tylko uczucia, a gdzie równowaga? Jak ją zatem chcą uzyskać Ci, co tylko wypełniają się uczuciami, bo między czym a czym będą ją tworzyć?