Rytuał magii seksualnej

Dowiedz się, czym jest rytuał magii seksualnej oraz jakie uczucia i energie kryją się za aktem seksualnym.
 

Magia seksualna kojarzy nam się zazwyczaj z orgiami. A jest to po prostu wyższy poziom używania energii płynącej z dolnych czakramów po to, by polepszyć jakość życia seksualnego. Sam akt seksualny jest pełną wymianą energii pomiędzy stronami, dlatego też tak ważna jest wzajemna czystość partnerów (fizyczna, psychiczna, energetyczna i duchowa).

 

Za naszą energię seksualną odpowiedzialna jest druga czakra. Gdy wszystkie pozostałe czakry są zrównoważone w stosunku do drugiej czakry, nasza sfera seksualna jest radosna, harmonijna i zróżnicowania. Gdy druga czakra jest nad aktywna, wtedy nie ma niczego, co nie byłoby seksualne. Mamy coś w rodzaju manii seksualnej. Związki z innymi będą dotyczyły jedynie zaspokojenia naszych namiętności, bez względu na to, co mówimy, bez względu na role innych osób.

 

Energia miłości bezwarunkowej jest przepiękna, jej wibracja najwyższa, to cudne dźwięki zapachy , barwy i odczucie ekstazy. Ona jest, otacza nas sobą cały czas, ale istnieją uwarunkowania jej odbioru;

  1. Wymiar w którym aktualnie żyjemy ( każdy wymiar ma swoją matrycę energetyczną z wzorcami życia opartymi na wibracjach w nim zawartych, ( 3 poziomy zawierają się w każdym wymiarze), które decydują o możliwościach poznawczo , rozwojowych wszystkich istot w nim żyjących.
  2. Osobisty poziom rozwoju, czyli osobista wibracja, przejawiająca się wszystkim fizycznymi i duchowymi możliwościami odbioru energii, oraz fizycznym przekazem przez układ nerwowy do naszych zmysłów. Ten odbiór potocznie nazywamy wrażliwością, każdy ma inną zależną …. ( od czego?) , od ilości połączeń nerwowych w swoim ciele fizycznym.

 

Jedną z metod na uzyskanie dużej mocy podczas obrzędów magii seksualnej jest użycie  wiru w celu ściągnięcia (lub wciągnięcia) energii z poziomu astralnego, mentalnego lub duchowego, żeby następnie skierować te energie, formujące się według woli magika, na to co jest celem rytuału. Mag seksualny może w ten sposób, poprzez polaryzację jaka powstaje podczas stosunku, magazynować energię z zewnętrznych źródeł, jeśli ich natura odpowiada energiom jego własnej magicznej woli.

 

Magia seksualna nie jest jakąś perwersyjną grą towarzyską. nie służy do ubarwiania pozbawionego wyrazu życia miłosnego, zwiększenia szans na pójście z kimś do łóżka w sobotnią noc czy spotęgowania przyjemności zmysłowej. głównym jej celem nie jest zaspokojenie seksualne ani prokreacja.

 

Magia seksualna jest Bardzo potężna jeżeli umie się ją odpowiednio wykorzystać. Większość ludzi praktykuje magie seksualną, a raczej jej sztuczną wersje, by zwabić młode i chętne, zafascynowane okultyzmem dziewczyny. Jest to żałosne. Jeżeli zarówno partner i partnerka ma doświadczenie w magii i chce spróbować tej piorunującej formy to mogę ich zapewnić , że będzie to jedno z najlepszych ich doświadczeń w życiu. Przerywając naturalny dopływ energii zmieniamy elektromagnetyczne siły, przerywamy prawidłowy proces wznoszenia się kundalini, która nie przepływa wzdłuż kręgosłupa, nie ma możliwości spotkania innych energii w wyższych czakrach.

 

Z punktu widzenia magicznego – stosunek seksualny jest najpotężniejszym wyzwalaczem energii magicznej. Jeśli para zna dokładnie swoje ciała, nie jest ich to pierwszy stosunek i zapewni sobie równoczesne orgazmy, przy tym kontrolując swoją energię, mogą doprowadzić do gigantycznej emisji w astral.

 

Magia seksualna stanowi element magii naturalnej, wicca czy magii chaosu. nie orientuje się jak to jest np. w magii satanistycznej ale też co nieco słyszałem na ten temat.

 

Seks wywołuje także odmienny stan świadomości. Zwyczajny, logiczny, analityczny sposób myślenia niespecjalnie nadaje się do rzucania zaklęć. W magii wykorzystuje się prawą półkulę mózgu, a Ty i ja, gwiazdy i niebo, a także wszystkie zwierzęta, drzewa, kamienie i rzeki na Ziemi jesteśmy ze sobą spleceni elegancką matrycą energetyczną. Może się wydawać, że jesteśmy odrębnymi istotami, ale to tylko złudzenie, które zostaliśmy nauczeni postrzegać i akceptować.

 

Największa siłą człowieka jest energia seksualna. Energia seksualna jako rdzeń życia wzmacnia inne rodzaje energii z jakimi się styka – energię witalną, emocjonalna i duchową. Zgodnie ze starymi przekazami (Tao) seksualność można używać dla zdrowia, do leczenia, jak i do rozwijania naszej mądrości. Energia seksualna, która jest naszym początkiem, używana świadomie może pomóc się nam na nowo odrodzić. Jest uniwersalna, dlatego można użyć ją do różnych celów.