Tarot. Horoskop. Wróżby

Chcesz przewidzieć swoją przyszłość? U nas poznasz swoją przyszłość dzięki kartom tarota.

 

Intencja osoby pytającej powinna być dobra, by wróżba spełniła nasze oczekiwania. Zapytać możesz o wszystko: przeszłość i przyszłość, o zaginionych i utraconych… Twoja tajemnica będzie dochowana a przede wszystkim zgłębiona.

 

Czy choć otwarcie nie przyznajesz się do poważnego traktowania wróżb to mimo to, automatycznie czytasz horoskop w gazecie, czasami zastanawiasz się nad wizytą u wróżki, a na widok czarnego kota przechodzisz na drugą stronę ulicy? Tak, zdecydowanie większość z nas podświadomie wierzy we wróżby, przepowiednie oraz horoskopy. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – chcemy znać przyszłość, by mieć na nią wpływ.

 

Magia wszelkiego rodzaju jest stara jak ludzkość i obecna w każdej kulturze. Zwracanie się w stronę natury, w stronę naszych pradawnych korzeni to po prostu reakcja na poczucie zagrożenia, jakie niesie ze sobą współczesny świat. Wystarczy sobie obejrzeć wieczorne wiadomości, gdzie jest coraz więcej brutalnych doniesień i zdjęć. Kryzysy, wypadki, katastrofy… Pewnie zdarzały się zawsze, ale teraz są tak eksponowane przez media, że wydaje nam się, że nic dobrego już się na świecie nie dzieje. Trudno się dziwić, że szukamy jakiegoś bezpiecznego punktu zaczepienia. Szczególnie dotyczy to kobiet, lękających się nie tylko o siebie, ale i o rodzinę, o dzieci.

 

Kiedy zaczniemy wierzyć w przepowiednię, to możemy podjąć określone działania, żeby jej spełnienie stało się bardziej prawdopodobne. Można to robić albo świadomie, albo podświadomie. Załóżmy, że samotny mężczyzna usłyszy od wróżki, że w najbliższym miesiącu spotka kobietę swojego życia.

 

Najpopularniejszą i ulubioną formą naszych ezoterycznych przygód są oczywiście horoskopy. Te specjalne, stawiane na zamówienie, wymagają pewnego wysiłku z naszej strony: trzeba znaleźć kogoś, kto taki horoskop potrafi postawić, umówić się na spotkanie, zapłacić (czasem dość słono). Za to wtedy mamy poczucie, że to horoskop dotyczący tylko i wyłącznie naszego życia i przyszłości. Horoskop to nauka o nas samych. Jest swego rodzaju kodem, zawierającym ogólny plan, a wręcz zarys naszego życia. Można go porównać do kodu genetycznego, który u każdego człowieka jest inny.

 

Pamiętajmy jednak, że w horoskop nie jest przepowiednią, która powinna się spełnić od A do Z! Jest to narzędzie, które wyjaśnia, obrazuje to, jacy byliśmy i jesteśmy oraz jacy powinniśmy się stać, aby zrozumieć siebie i podejmować wyłącznie właściwe decyzje zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

 

Działając jak lustro, karty tarota pozwalają Ci dostrzec, a dzięki temu uświadomić sobie istnienie w Tobie i Twoim życiu pewnych faktów, cech, uczuć, pragnień, przyczyn i celów, które starasz się od siebie odsunąć czy to z obawy, że zburzysz swój dotychczasowy wizerunek czy z niechęci podjęcia wysiłku, aby wprowadzić w swoim życiu zmiany. Jeśli jednak zdecydowałeś się na podjęcie pracy nad swym rozwojem wewnętrznym, pragniesz wprowadzić w swoim życiu zmiany, by poprawić jego jakość, Tarot może okazać się dla Ciebie nieocenionym wprost drogowskazem.

 

Zaglądając w karty, będziesz mógł zobaczyć to, kim byłeś do tej pory, kim jesteś obecnie i kim możesz się stać w przyszłości. Ten obraz będzie się zmieniał za każdym razem, kiedy podejmiesz jakieś działanie i przekroczysz kolejny próg w swoim rozwoju, będziesz mógł więc na bieżąco kontrolować jego przebieg, w razie potrzeby modyfikując podejmowane decyzje. Zdając sobie sprawę nie tylko z tego, co w Twoim życiu świadome, ale także z tego, co nieświadome znacznie zwiększysz efektywność swoich działań, ponieważ nie będziesz musiał działać po omacku. Tarot oferuje Ci bowiem obrazy pochodzące wprost z Twojej podświadomości oraz światło wskazujące dalszą drogę.

 

Negatywne myśli przyciągają porażkę i uwalniają pesymizm. Pesymizm jest zaraźliwy i lepiej pozbądź się go jak najszybciej. Negatywny nastrój przytłacza, pozbawia uśmiechu i energii. To powolna destrukcja i zwątpienie w siebie i w innych.

 

Uwolniona przebudzona

 

Pesymizm wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne. Pesymistyczne emocje, takie jak, np. strach, złość, rozdrażnienie, rozczarowanie, smutek, depresja, zniechęcenie i przygnębienie to pochodne negatywnych myśli. Rzeczywistość potrafi demotywować i przygnębiać. Jednak to myślenie decyduje o tym, jak radzisz sobie z porażkami i niepowodzeniami. To ludzkie myśli tworzą lub niszczą, pokonują schematy i wyzwalają gamę pozytywnych ekscytacji. Warto nad nimi zapanować, żeby nie szkodziły.

 

Największym skutkiem negatywnych myśli jest totalne zniechęcenie, brak aktywności i zainteresowania. Przygnębiony bardzo szybko się poddajesz i ustępujesz. Zamiast realizować plany i marzenia, popadasz w stagnację i pełne zobojętnienie – przestajesz być sobą! Jedna myśl to jeszcze nie problem. Gorzej jest, kiedy powstaje wiele czarnych myśli. Wtedy katastrofa jest blisko!

 

Jak przestać myśleć negatywnie?

 

Przygnębiające myślenie można kontrolować. Najlepiej pozbyć się czarnych myśli skutecznie i jednorazowo. W walce ze złymi myślami:

  1. znajdź sobie ulubione zajęcie – negatywne myśli powstają najczęściej, kiedy nic nie robisz. Nuda i bezczynność są największym sprzymierzeńcem czarnych myśli. Gdy nie masz zajęcia, posiadasz dużo czasu na przemyślenia. Szybko popadasz w apatię i przygnębienie. Rozwijanie zainteresowań, przyjemna rozmowa ze znajomymi i spacer na świeżym powietrzu to tylko kilka sposobów na uatrakcyjnienie życia.
  2. żyj aktywnością – gdy ciągle intensywnie myślisz, wpadasz w pułapkę myśli. Błędne koło trudno zatrzymać bez pomocy. Aktywność fizyczna to najprzyjemniejszy sposób na życie pełne wrażeń, emocji oraz poprawę kondycji ciała i umysłu. Sport lub taniec wyzwalają pozytywne hormony, wspomagające walkę z negatywnymi myślami.
  3. żyj bez uogólnień – nie generalizuj i unikaj słów „zawsze” i „nigdy” oraz „muszę” i powinienem”. Sprowadzając siebie do haseł reklamowych, pozbawiasz się szansy na odkrycie predyspozycji i mocnych stron charakteru. Od razu spisujesz się na porażkę bez walki.
  4. uwolnij endorfiny – fantastyczny nastrój to podstawa rewelacyjnego humoru. Humor to życie bez negatywnych myśli i z pozytywnym nastawieniem – życie jest łatwiejsze i szczęśliwe. Ulubione smakołyki, taniec, sport i bliskość fizyczna pobudza produkcję hormonów szczęścia, czyli endorfin.
  5. pracuj nad samooceną – niskie poczucie własnej wartości przyciąga „jak magnes” złe myśli i odstrasza sukces. Z pesymistycznymi myślami lękasz się wszystkiego, co nieznane. Brak pewności siebie, apatyczność i nieśmiałość odrzuca powodzenie.

 
 
Powyższą stronę charakteryzują następujące słowa kluczowe: horoskop, astrologia, gwiazdy, wróżby, magia, numerologia, biorytm, kabała, tarot, karta życia, wróżki, mag, szaman, jasnowidz, runy, horoskopy, erotyczny, kariery, celtycki, kwiatowy, chiński, urodzeniowy, partnerski, znaki zodiaku